Anasayfa » Genel » Gizlilik
tez hazırlama evi
tez hazırlama evi % 100 gizlilik

Gizlilik

Tez Hazırlama Evi Gizlilik
Tez hazırlama merkezleri arasında yer alan tez hazırlama evi gizlilik konusuna ciddi önem göstermektedir. Bilindiği üzere Türkiye’de tez danışmanlığı konusunda resmi bir dayanak bulunmamaktadır. Amerika Birleşik Devletleri gibi ülkelerde resmi bir statüye sahip olan tez hazırlama merkezleri ve tez destek firmaları şuan itibariyle Türkiye’de resmi şekilde faaliyet gösterememektedir. Hal böyle olunca da tez yapımı ve tez yazımı konusunda danışmanlık talep eden öğrenci arkadaşlar, tez hazırlama merkezleri’ den birisi olan tez hazırlama evi olarak bizler ve çalışmaları yürüten akademisyen tarafları olarak üç tarafta birbirine güvenmek durumundadır. Hiçbirimizde resmi bir dayanak olmadığında gizlilik konusu normal bir ticari faaliyetten daha fazla önem kazanmaktadır.

tez hazırlama evi
siz ve biz

Tez hazırlama evi olarak sizlere güvence sunabilmek adına internet sayfamızda açık adresimiz yer almaktadır. Dilediğiniz takdirde yüz yüze görüşme kabul ettiğimizi de önemle vurgulamak isteriz. Bizler sizin açınızdan sadece telefonda konuştuğunuz biri ya da birileri olarak kalmak istemiyoruz. Talep etmeniz halinde bizle yüz yüze görüşebilirsiniz. Bu husus sizler açısından en önemli güven kriteri olarak ifade edilebilir. Olası sorun yaşadığınız durumlarda sadece telefon numaralarını bildiğiniz bir tez hazırlama merkezine nasıl ulaşacağınızı ya da ne şekilde hakkınızı arayacağınızı düşünüyor musunuz? Bu konuda birkaç saniye düşünmeniz ne anlatmak istediğimizi ifade etmek adına yararlı olacaktır.
Çalışmaların ve sizlerin kimliği ile ilgili gizlilik konusunda ise sizlerin isim, okul ya da hocanızla ilgilenmediğimizi ifade etmek yeterli olacaktır. Dilerseniz isminiz farklı söyleyebilirsiniz. Sizlerin takdirinde olan bu konunun dışında da aynı sınıftan arkadaşınızla çalışma yapıyor olsak bile hiçbir şekilde bilgilerinizi paylaşmadığımızı belirtmek isteriz. Bunun yanında çalışmayı hazırlayan arkadaşlarımız zaten sizlerle ilgili hiçbir bilgiye sahip değillerdir. Son olarak ifade etmekte fayda olacağını düşündüğümüz konu ise yüz yüze görüşmelerimiz dahil olmak üzere hiçbir şekilde daha önce hazırlamış olduğumuz çalışmaları paylaşmadığımızdır. Bazı öğrenci arkadaşlar yaptığınız örnek çalışmaları görebilir miyiz şeklinde talepte bulunduklarında bile –yüz yüze görüşme dahil- kendilerine kesinlikle olumsuz yanıt verilmektedir. Tez yapımı ve tez yazımı konusunda en önemli kriterin gizlilik olduğu konusunda yeterli bilinçte olduğumuzu ve hiçbir şekilde bırakınız çalışmanızı, isimlerinizi bile –ekip arkadaşlarımız dahil- kimseyle paylaşmadığımızı ifade etmek isteriz.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tezsiz Yüksek Lisans Bitirme Projesi Hazırlama - Tez Hazırlama Evi

tezsiz yüksek lisans bitirme projesi hazırlanır

tezsiz yüksek lisans bitirme projesi Toplum içerisinde bir problemle karşılaşıldığında, veyahut sistemli bir sorun tespit …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2018 Tez Hazırlama Evi 0532 134 23 51